Gaming Mouse
Teknoloji

En Ucuz ve Kaliteli 5 Gaming Mouse

Gaming Mouse’ye çok fazla para vermek istemeyenler ama aynı zamanda kaliteli bir mouse almak isteyenler için En kaliteli ve en uygun fiyatlı mouselerin listesini aşağıda çıkardık.

SteelSeries Rival 100 :

Hafifliği ve sade şık bir tasarımıyla piyasaya sürülen bu mouse Steelseries firması oyuncuların beklentilerini oldukça iyi bir şekilde karşıladı. Hafifliğyle daha çok ön pana çıkan bu mouse piyasanın en uygun ve en performanslı mouselerinden biri.

Kısaca teknik özelliklere değinecek olursak 4000 DPI derecesinde bir hassasiyet bulunurken harici tuş olurken sol tarafta 2, üstte 1 adet dpi değiştirme tuşu bulunmaktadır.

Fiyat : 148,50 TL – SteelSeries Rival 100

Logitech G102 Prodigy:

Logitech tarafına baktığımız zaman eli küçük olanlar için çok güzel bir seçenek olabilir. Harici olarak 2 adet fonksyonel tuş barındıran mousenin 6000 DPI fare hassasiyeti bulunmakta. Piyasa’da fiyat performans anlamında seçilecek iyi bir mouse.

Fiyat : 162,17 TL – G102 Prodigy Fiyat

Logitech G300s:

Logitech tarafında eski bir olmasına rağmen ilk çıktığı tarihten bu yana iyi bir ivme yakalasada FPS oyuncuları için seçilecek iyi bir tercih olmayabilir zira bu mouse kullanıcıları genel anlamda MMO oyuncularının vazgeçilmezi. 2500 DPI’a kadar fare hassasiyeti sunarken artı olarak 6 adet programlanabilir tuşu bulunmakta. Yinede fiyat olarak düşündüğümüz zaman kaliteli ve performansa dayalı bir ürün almış olacaksınız.

Fiyat : 148,34 TL – G300S Fiyat

SteelSeries Rival 110 :

Rival 100’e oranla daha sonra çıkmış daha sonradan çıkmış aynı zamanda performans anlamında daha güçlü olduğu söylenebilir. 7200 DPI’a kadar fare hassasiyeti sunarken sadece 87.5 gramlık bir ağırlığı mevcut.

Fiyat : 186,15 TL – SteelSeries Rival 110

MSI Interceptor DS B1 :

Son olarak MSI tarafında en iyi olarak belirlenen mouselerden biri DS B1 modelli mouse’u 1600 DPI’a kadar fare hassasiyeti sunmaktadır. Ağırlık sistemi bulunan bu mouse’nin hafif hissedenler için ağırlık mekanizmasını kullanarak istedikleri ağırlıkta kullanmalarına olanak sağlar.

Fiyat : 90,93 TL – MSI Interceptor DS B1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir