Venom Zehirli Öfke 2
Sinema

Merakla Beklenen Venom 2 Ne Zaman Vizyona Girecek?

Venom: Zehirli Öfke 2 Türkiye’de Ne Zaman Vizyona Girecek?

Marvel Comics tarafından hazırlanan ve Sony Pictures’ın dağıtıcılığını üstlendiği Venom: Zehirli Öfke 2, bu ay vizyona girecek.

Venom Zehirli Öfke 2

Dünya çapında yaşanan Covid-19 salgını nedeniyle tüm sinema sektörü ve sinema sanatçıları büyük oranda etkilendiler. Venom: Let There Be Carnage, sinema salonlarının kapatılması, film setlerinde bulaş riskinin çok yüksek olması ve dünya çapında uygulanan salgın tedbirleri nedeniyle vizyona giriş tarihi ertelenen filmlerden sadece bir tanesi.

Venom: Zehirli Öfke 2, Sony’nin Örümcek Adam Evrenine eklediği ikinci film. Tom Hardy’nin başrolde yer aldığı Venom (2018)’un devam filmi olan Venom: Zehirli Öfke 2, Andy Serkis tarafından yönetiliyor. Ayrıca merakla beklenen ve toplam 110 milyon dolar bütçe ile çekilmiş bu filmin görüntü yönetmenliğini de Kelly Marcel üstlenmiş durumda.

Tom Hardy’nin yanı sıra, Venom: Zehirli Öfke 2’de göreceğimiz diğer ünlü isimlerin arasında ise Michelle Williams, Naomie Harris, Reid Scott, Stephen Graham ve Woody Harrelson yer almakta.

Venom Zehirli Öfke 2

Venom: Zehirli Öfke 2’nin Konusuna Kısa Bir Bakış

Venom: Zehirli Öfke 2’nin konusuna bakacak olursak, Eddie Brock (Tom Hardy), gazetecilik kariyerine odaklanmış durumda. Seri katil Cletus Kasady (Woody Harrelson), Eddie Brock dışında hiç kimse ile konuşmayı kabul etmiyor. Kasady ile röportaja giden Brock, Venom’un provokasyonları sonucunda ortaya çıkan tartışmada Kasady tarafından ısırılıyor. Bu tartışmada Kasady, Venom zehri olan simbiyota maruz kalıyor. Zehri vücuduna alan Kasady’nin ölüm infazı zehrin gücünden dolayı gerçekleştirilemiyor. Böylelikle Kasady hapishaneden de kaçmayı başarıyor.

Eddie Brock, Cletus Kasady ile başı derde girmişken aynı zamanda eski nişanlısı Anne Weying (Michelle Williams) ve dedektif Patrick Mulligan (Stephan Graham) ile de bazı problemler yaşıyor.

Venom: Zehirli Öfke 2 Türkiye’de Ne Zaman Vizyona Girecek?

Toplam 97 dakika olan ve Amerika Birleşik Devletleri’nde 1 Ekim 2021’de vizyona giren Venom: Zehirli Öfke 2, Türkiye’de 15 Ekim 2021’de vizyona girecek.

Venom: Zehirli Öfke 2’nin Orijinal Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir