House of the Dragon fragman
Sinema

House of the Dragon Dizisinden İlk Fragman Geldi

Game of Thrones’un Spin-off Yapımı House of the Dragon’un İlk Fragmanı Yayımlandı

Final sezonuyla sevenlerini büyük bir hayal kırıklığına uğratan Game of Thrones dizisinin evreninde geçecek olan House of the Dragon dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.

House of the Dragon fragman (1)

HBO yapımı Game of Thrones, final sezonuyla, bilhassa final bölümüyle, hayranlarını hüsrana uğratmıştı. Game of Thrones’un yazarı George R.R. Martin’in yeni romanı Fire & Blood ile HBO, Game of Thrones’un final sezonunu telafi etmek istiyor gibi gözüküyor.

Game of Thrones evreninde geçecek olan House of the Dragon dizisi, Game of Thrones’un 200 yıl öncesi bir dönemi konu alacak. George R.R. Martin’in Fire & Blood romanından uyarlanacak olan bu dizi, Aegon Targaryen’in Yedi Krallık’ı fethetmesi ile başlayacak.

Fetih sonrası Aegon ve ardından gelen jenerasyonlarla Targaryenler’in hikayesini anlatan House of the Dragon, Demir Taht’ı korumaya çalışan Targaryenler’in verdiği mücadele, savaş, iç savaş ve entrika dolu politikaları konu ediniyor.

House of the Dragon Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Princess Rhaenyra Targaryen’i Emma D’Arcy, Daemon Targaryen’i Matt Smith, Alicent Hightower’ı Olivia Cook, Viserys Targaryen’i Paddy Considine, Princess Rhaenys Velaryon’u Eve Best, Harrold Ouestrelin’i Graham McTavish, Mysaria’yı Sonoya Mizuno, Criston Cole’u Fabien Frankel ve Corlys Velaryon’u Steve Toussaint canlandırıyor olacak.

House of the Dragon fragman

House of Dragon Dizisi İzleyicisi ile Ne Zaman Buluşacak?

Ryan J. Condal ve George R.R. Martin’in yaratıcılığını üstlendiği House of the Dragon dizisinin çekim hazırlıklarına 2019’da başlandı. Warnes Bros. Television’ın dağıtımını üstlendiği dizi HBO film/dizi platformunda yayımlanacak. İlk fragmanı yeni yayımlanan House of the Dragon dizisinin kesin çıkış tarihi ise bilinmemekte. 2022 yılı içerisinde izleyicisiyle buluşacağını bildiğimiz bu dizinin tam olarak hangi tarihte HBO’da yayımlanacağı henüz açıklanmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir