GTA the Trilogy: The Definitive Edition’ın Fiyatı
Oyun

GTA the Trilogy: The Definitive Edition’ın Fiyatı Belli Oldu

GTA the Trilogy: The Definitive Edition’ın Fiyatı Sızdırılan Görüntülerle Ortaya Çıktı

Rockstar’ın satışa sunmaya hazırladığı Grand Theft Auto the Trilogy: The Definitive Edition’ın satış fiyatı sızdırılan bazı ekran görüntüleri ile ortaya çıktı.

GTA the Trilogy: The Definitive Edition’ın Fiyatı

Base com internet sitesinden sızdırılan görüntülere göre Grand Theft Auto’nun yeni güncellenecek üçleme serisinin fiyatı ortaya çıktı. Rockstar’ın duyurduğu sevindirici haberle geliştirilmiş ve güncellenmiş GTA 3, GTA: Vice City ve GTA: San Andreas oyunlarının tek bir koleksiyonda toplanacağı The Definitive Edition’ın satış fiyatı ve çıkış tarihi ortaya çıktı.

GTA the Trilogy: The Definitive Edition’ın Fiyatı

Dünya çapında klasikleşmiş ve milenyuma damgasını vuran GTA serisi’nin oyun markası Rockstar Games, GTA 6’nın ne zaman çıkacağına dair soru soran meraklıları en çok sevilen 3 GTA oyununu güncelleyerek tek bir koleksiyonda toplayacağının haberini vermişti. “Remaster” olarak adlandırabileceğimiz bu koleksiyon paketinin haberi de GTA 3’ün çıkış yıldönümünde verilmişti. Rockstar, GTA the Trilogy: The Definitive Edition’ın PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch ve bilgisayarlara geleceğini de duyurmuştu. Aynı zamanda Rockstar 2022 yılının ilk aylarında bu üçlemenin Android ve iOS platformlarına da açılacağını açıklamıştı.

GTA the Trilogy: The Definitive Edition’ın Fiyatı

GTA 3, GTA: Vice City ve GTA: San Andreas oyunlarının geliştirilmiş grafikleri ve güncellenmiş içerikleri ile tekrar karşımıza çıkacağını söyleyen Rockstar Games, bu oyunların tek bir koleksiyonda toplanmasıyla birlikte günümüz bilgisayar ve konsollara da uygun olarak düzenleneceğini açıkladı. Bu remaster paketin gelmesi an meselesi olduğundan, önümüzdeki haftalarda Rockstar, bu üç oyunun güncellenmemiş sürümlerini dijital marketlerden kaldıracak.

GTA the Trilogy: The Definitive Edition’ın Fiyatı

GTA the Trilogy: The Definitive Edition Ne Kadara Satışa Sunulacak?

Etiket fiyatı henüz GTA the Trilogy: The Definitive Edition’ın yapımcı şirketi tarafından henüz resmi olarak duyurulmamış olan bu koleksiyon, oyunları perakende olarak satan base.com’da ön siparişe açtı. Base.com’dan alınan ekran görüntülerine göre GTA the Trilogy: The Definitive Edition’ın fiyatı 70 Euro olarak düzenlenmiş.

GTA the Trilogy: The Definitive Edition Ne Zaman Satışa Çıkacak?

GTA: Online’a özel sürprizler de hazırlamış olan Rockstar Games, tahminlere göre önümüzdeki Aralık ayında satışa sunulacak.

GTA the Trilogy: The Definitive Edition’ın Resmi İlk Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir