Oyun

Yeni Oyunları Ücretsiz Deneyebileceğiniz Steam Next Fest Başladı: İşte Bazı Öne Çıkan Oyunlar

Yeni Oyun arayanların merakla beklediği Steam Next Fest Başladı. Oyun severler, 1 hafta sürecek etkinlikte yeni çıkacak yüzlerce oyunun deneme sürümlerini herhangi bir ücret ödemeden indirip oynayabilecek.

Steam Next Fest’teki oyunları görmek için buraya tıklayabilir ve etkinlik sayfasına ulaşabilirsiniz. Bu sayfa üzerinden istediğiniz türdeki oyunları seçebilirsiniz. Buna ek olarak en çok istenen veya günlük etkin demo oyuncusu en fazla olan oyunlara da ulaşmak mümkün. Peki Steam Next Fest’te hangi oyunlar var? İşte demosunu oynayabileceğiniz öne çıkan bazı oyunlar:

 

Steam Next Fest’te deneyebileceğiniz bazı oyunlar:

GORD


Covenant.dev’in geliştirdiği Gord, tek oyunculu moda sahip macera ve strateji türündeki oyunu. Oyuncular, karanlık ve fantastik bir dünyada hayatta kalmaya çalışıyor. 8 Ağustos 2023’te çıkacak oyunun ön sipariş fiyatı 599 TL.

LİES OF P


NEOWIZ tarafından geliştirilen Lies of P, souls-like ve RPG türündeki bir aksiyon oyunu. Oyun, hepimizin bildiği kukla Pinocchio’yu ve yaşadıklarını merkezine alıyor. Demosunu indirebileceğiniz oyun, 19 Eylül 2023 tarihinde çıkacak. Ön sipariş fiyatı ise 899 TL.

The İnvincible

Starward Industries imzalı The Invincible, bilim kurgu türünde. Oyuncular, hikâye odaklı bu macerada bir bilim insanı olan Yasna karakterini kontrol ederek Regis III isimli gezegeni keşfetmeye çalışıyor. Henüz fiyatı belli olmayan oyun, 2023 yılı içinde çıkış yapacak.

Warhaven

NEXON’un geliştirdiği Warhaven, Orta Çağ temalı oynaması ücretsiz bir çok oyunculu aksiyon oyunu olacak. Oyuncular, kendi askerini seçerek 16 oyuncuya kadar çıkan iki takımla birbirleriyle mücadele edecek. Deneme sürümünü Next Fest kapsamında indirebileceğiniz oyunun kesin çıkış tarihi belli değil.

House Flipper 2


Next Fest kapsamında demosunu oynayabileceğiniz bir diğer oyun ise sevilen simülasyon House Flipper’ın yeni oyunu House Flipper 2. Frozen District imzalı, yenilenerek gelen yapımda eskimiş konutları satın alarak yenileyebileceksiniz. Henüz fiyatı belli olmayan oyun, 2023 içinde piyasaya sürülecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir