Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

SEO (Search Engine Optimization) Hizmeti

SEO Hizmeti

Arama motoru optimizasyonu hizmeti veren ekibimiz, web sayfanız için google aramalarında yukarıda olmanıza olanak sağlar. Google’da ki aramalarda üst sıralarda olmak istiyorsanız, web sayfanızın SEO ya uygun olarak inşaa edilmesi gerekmektedir.

Google algoritmaları web sayfanızı okurken arama motoru optimizasyonuna uygun olup olmadığını kontrol ederek sizi üst sıralara taşır veya alt sıralara düşürür. Web sayfanızın SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)’su iyi ve doğru kodlanmış bir sayfanız var ise üst sıralarda olmanız kaçınılmaz olacaktır.

 

Web Tasarım Hizmeti

Web Tasarım

Kurumsallığın en önemli etiketlerinden biri olan web sayfanız, girildiği zaman kullanıcılara kesinlikle güven vermelidir. Kurumsal yapınıza, internete ve kullanıcılara en uygun yapıda web tasarım hizmeti sunan ekibimiz en iyi çalışmaları size sunmak için hizmet vermektedir.

Web sayfanız arama motoru optimazyonuna uygun olarak kurulmalıdır. Kurulumu bu optimazsyona uygun olarak yapılan web sayfaları, Google reklamlarında daha az maaliyet kullanarak reklam vermenizi sağlayacaktır.

 

 

Google Adwords Reklam Hizmeti

Google Adwords Reklam Hizmeti

Ekibimizin yaptığı sırasıyla; Web Tasarım, SEO Hizmetlerinden sonra yapılacak olan Google Adwords Reklam hizmeti sektörel rekabet için kullanılması gereken alanlardandır.

Doğru bir Web Tasarımı ve Arama Motoru Optimizasyonu işlemi ardından sitenizi Google Analytics ve Google Webmaster platformlarında gerekli analizler yapıldıktan sonra kullanılması gereken alanlardan birisi Google Adwords panelidir. Bu panelde sektörel rekabeti bütçenizle kovalayacağınız platform olacaktır. Web Tasarımın ve Arama Motoru Optimizasyonunun doğru yapılması, Adwords tarafınızda kullanacağınız maaliyeti minimalize edecektir.

 

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetim Hizmeti

İnternette kendinizi duyurmanın en etkili yollarından biri olan sosyal medya, günümüzde kullanıcıların en çok kullandığı panellerin başında gelir.

Sosyal kanallarda yapılacak çalışmalar, duyurular yapacağınız diğer tüm platformlarınıza en büyük desteği verecek olan yerdir. Ekibimiz ile sosyal medyanız için uygun içerik üretme, sosyal medya reklamları yönetimini firma içeriğinize uygun olarak düzenlemekteyiz.

 

E-Ticaret Kurulum Ve Süreç Yönetimi – Strateji Belirleme

İnternet üzerinden satış yapmak günümüzün en popüler meslek dallarından biri olmuş durumda. İnsanlar online platformlardan alışveriş yapmayı, e-ticaret sitelerinin sundukları kolaylıklarlar ile birlikte kendilerine alışkanlık edinmiş durumdalar. Peki bir e-ticaret sitesi kurarken nelere dikkat edilmeli ve hangi alt yapılar ile bu işe başlanmalı ? En iyi e-ticaret altyapısı sunan firma hangisi hangisini tercih etmeliyim ? Başladıktan sonra hangi aşamaları takip etmeliyim, entegrasyon süreçleri nasıl yapılmalı ? Bu ve bunun gibi süreci ilgilendirecek birden fazla soru işaretleriniz için tarafımızdan danışmanlık desteği alabilir, Sosyal MedyaAdwords Reklam YönetimiArama Motoru Optimizasyonu (SEO) yönetimlerinizi uzman ekip arkadaşlarımıza teslim edebilirsiniz.