Apple-Watch-4
Teknoloji

Apple Watch 4 Çıkış Tarihi Ve Fiyatlandırması

Apple Watch 4 söylentileri, Watch 4’ün daha büyük bir ekran, daha yüksek bir pil ve uyku izleme uygulamasına sahip olduğunu gösteriyor. Bu özellikleri Apple Watch 3 ile kıyaslarsak oldukça köklü değişiklikler.
İlk resmi olarak gözüken Apple Watch 4 görseli 9to5Mac sayesinde görme fırsatımız olmuştu.

Apple Watch 4 Çıkış Tarihi

Apple Watch 4, 12 Eylül Çarşamba günü IPhone XS ve IPhone XS Plus ile birlikte aynı lansmanda yayınlanacak. Önceki çıkış tarihlerine göz attığımızda her yıl aynı tarihler arasında çıktığını görmüş olacağız. Bu tarih Apple Watch 3 için geçen yıl 22 Eylül’dü.

Apple Watch 4 Fiyatı Nedir ?

Bu fiyatlandırma hakkında net bir bilgi olmasada Apple Watch 4 için fiyatlandırma, Watch 3 için ilk çıkış yapılan fiyat ile aynı olması bekleniyor. 38 mm’lik küçük model için bu fiyatlandırmanın 329$ civarında olması beklenmekte. Bu fiyatlandırma seçeceğiniz 42 mm’lik ebat için ve aynı zamanda kılıf veya kayış seçimi için artmış olacaktır.

Geçtiğimiz günde Apple Parkta Lansmanda açıklanan Apple Watch 4 tanıtıldı. Bu akıllı saatin en büyük özelliğiyle beraberinde getiren EKG çekimini yapabildiğini açıkladı. Nabız ölçme teknolojisinin ötesine geçen bu saat fiyatıylada oldukça şaşırttı. Bunun en büyük sebeplerinden biride doların yüksek olması. ABD fiyatına göre bile pahalı olan bu akıllı saat Türkiyedeki fiyatları açıklandı.

Apple Watch 4 GPS versiyon fiyatı : 399$ olarak belirlenmiş durumda.

Apple Watch 4 ve Nike+ fiyatları :

  • 40mm Apple Watch 4 Fiyatı : 3.499 TL
  • 44mm Apple Watch 4 Fiyatı : 3.749 TL

Bunula beraber Apple Watch 4 kayışlarının fiyatıda belli oldu. Fakat ürünün henüz Türkiyeye geleceği söz konusu değil bu fiyatlar üzerinden değerlendirecek olursak akıllı saatin deri kayışının saat’ten pahalı olduğu bir fiyatlandırma yapılmış durumda.

  • Apple Watch 4 Standart Kayış Fiyatı : 399TL
  • Modern Tokalı Ekstra Kayış: 1.299 TL
  • Apple Watch Hermes Deri Kayış: 3.999 TL
  • Milano Loop Kayış: 1.299 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir